Centrum vodní turistiky Hodonín
Get Adobe Flash player
Aktuálně

Otevřeno máme každý den
Po - Čt od 10:00 do 22:00 
Pá od 10:00 do 24:00 
So od 10:00 do 02:00

Ne od 10:00 do 22:00 

Facebook Pagelike Widget


Počasí Hodonín - Slunečno.cz

Nabídka plaveb lodí


Informace o plavbě lodí Konstancií 
Nabízíme Vám příjemnou plavbu výletní lodí Konstancie na nejkrásnějším úseku řeky Moravy s neporušenou přírodou a jejími meandry, ale také části Baťova kanálu.
Výletní loď Konstancie má kapacitu 60 osob, je velmi vhodná pro výlety, školy, školky, zájezdy, firemní akce, narozeniny atd. Loď je plně krytá, má horní sluneční palubu, WC, je ozvučená a je přizpůsobená i noční plavbě.
Doporučujeme plavbu Hodonín – meandry (pískové pláže) o délce cca 20 km včetně zpět. Délka plavby trvá min. 3 hod. 
Další možností je plavba dvouhodinová k ústí Baťova kanálu a zpět. Plavba je vždy po řece Moravě, čili po spodním úseku, který je co do přírodních útvarů nejzajímavější a nejhezčí. V nabídce je také plavba v délce trvání cca hodinu a půl do přístaviště Rohatec a zpět.
Vyplouvá se vždy z přístaviště U Jezu v Hodoníně cca 500 m od centra města. V přístavišti je možno turist. ubytování, sport. areál, country občerstvení a další viz. naše propag. materiály.
Při plavbě jsou k vidění lužní lesy, bývalá ramena řeky Moravy, za obcí Rohatec se pluje kolem Baťova kanálu (ten v tomto úseku není ještě propojen). 
U Baťova kanálu se vplouvá do neregulovaného toku řeky Moravy, do meandrů jenž vytvářejí ve Vátých pískách = tzv. „Moravské Sahary“ – ony pískové pláže jenž lemují lužní, borové lesy. 
Z fauny je zde k vidění např. čáp říční, černý, volavka popelavá, kvakoš, ledňáček, břehule i bobr, který se zde přemnožil. 
Pro děti, ale i dospělé lze občas v rámci atrakce spatřit i vodníka nebo piráty.
Na lodi je možno zajistit hudbu (např. harmoniku, country, cimbálku, ale i dechovku). 
Dále zajistíme košt vína, grilování specialit, průvodce, občerstvení formou např. švédského stolu, obložených talířů atd …. dle přání. 
V přístavišti je pak možno ve srubové restauraci využít nabídku k příjemnému posezení, jídlu a pití. Srubová restaurace je v areálu otevřena celoročně. Po občerstvení lze pokračovat v bujaré náladě při hudební produkci nebo táboráku. Celý areál a prostor Přístaviště pojme až 1000 návštěvníků, z toho cca 300 míst je zastřešených. 

Ceny:
Plavba vyhlídková
1,5 hod. = 125,- Kč /osoba
2 hod. = 150,- Kč /osoba 
(Děti mají slevu a můžete také využít VOLNOU DĚTSKOU VSTUPENKU – vytiskni a vem s sebou.)
každá další hodina = paušálem pouze 1000,- Kč
každá šestá hodina = zdarma

průvodce = 100,- Kč/hod.
harmonika 1 hod. = 500,- Kč
country skupina 5 hod. = 2500,- Kč
cimbálka 5 hod. = 5000,- Kč
(Cena za hudební produkci je stanovena samotnou hudební skupinou).

Grilovaný steak + chleba + tácek + hořčice = 70,- Kč
Grilovaná pikant. klobása,(párek ) + chleba + tácek + hořčice = 60,- Kč
Pivo 0,5l desítka za 28,- Kč – dvanáctka Plzeň 35,- Kč, ostatní dle aktuální nabídky
Limo 0,3l za 15,- Kč – víno 1l za 150,- Kč – archív dle výběru.

Zde jsou základní informace. Další možnosti lze dohodnout k Vaší spokojenosti. Při celodenním zamluvení si lodi jsme přístupni slevám. 
Plavební sezóna: březen – listopad. 
Máte-li zájem, rádi zašleme foto dokumentaci plavby, akcí konaných v přístavišti a na lodi. Můžeme zaslat i další naše propag. materiály. 


Zpět